Co może wpływać na moje złe samopoczucie?

Dzień dobry, od lat leczę niedoczynność tarczycy, biorę Euthyrox N50 i N75 - zamiennie. Niedawno zaczęłam stosować antykoncepcję jednoskładnikową (Limetic), przypadkowo złożyło się, że w tym samym czasie zaczęłam stosować L-tyrozynę (dużo ćwiczę). Od tego czasu źle się czuję: mam bóle głowy, kołatanie serca, niepokój. Zastanawiam się co ma większy wpływ na moje samopoczucie? Antykoncepcja czy tyrozyna?

Na podstawie podanych informacji nie sposób stwierdzić, co dokładnie jest przyczyną złego samopoczucia. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego celem przyjrzenia się Pani zdrowiu, nie tylko pod kątem zażywanych leków. ozdrawiam.