Co może wpływać na takie samopoczucie?

Witam, od 2 tygodni odczuwam dziwne bóle w okolicach klatki piersiowej (raz z lewej, raz z prawej strony), przypomina to często uczucie "zatkania" szczególnie przy wdechu. Dodatkowo zaczęły się pojawiać problemy reumatyczne tj. bóle (a raczej "kręcenie") w stawach ramion i przedramion oraz konczynach dolnych. Od czasu do czasu pojawiają się zimne poty, dreszcze czy bóle głowy i rozkojarzenie. Objawy nie są stałe, pojawiają się raz wieczorem a raz w ciągu dnia, ciężko mi znaleźć informację w internecie do jakiego specjalisty się kierować bo objawy są dość niespecyficzne, stąd moje pytanie gdzie mam się kierować bądź co może wpływać na takie samopoczucie? Dodam, że około pół roku temu wykonywałem morfologię krwii która była wzorcowa, natomiast kilka miesięcy temu wykonywałem tk głowy (nic nie wykazało, lekarz skierował leczenie w kierunku migreny). Proszę o pomoc.

Opisuje Pan liczne objawy... Konieczna pełna konsultacja . Ważne objawy , ogólny stan zdrowia, sprawność, tryb życia i pracy , aktywność, krążenie, ciśnienie krwi, nawodnienie etc Czy były urazy , cieżka praca fizyczna, nadwaga, ?? Jaki nastrój ? stresy? Jaki wywiad rodzinny?? Pozdrawiam i zapraszam .