Co może wykazać usg piersi, jeżeli mam guzka?

Witam mam 32 lata ,gozka mam wprawdzie od 8-9 lat w prawej piersi,nie chodziłam do lekarza bo stwierdziłam że skoro tyle lat nic mi nie jest to po co mi lekarz. Wiem głupie to. Od 4 lat boli mnie non stop,na okres po okresie ,nie raz cały miesiąc. Bywały dni ze z 3 tyg.wcale mnie nie bolał. Zapisałam się do lekarza na 10 maja mam termin na usg piersi. Wkońcu podjęłam te decyzję, mam nadzieję że nic złego nie wykarze.

Lek. Katarzyna Szymczak

USG pokaże jego wymiary i charakter, wygląd, na tej podstawie lekarza podejmie decyzję co dalej z nim robić, czy konieczna jest biopsja czy tylko obserwacja.
Pozdrawiam