Co może znaczyć ból brzucha z lewej strony?

Dzien dobry Mam taki problem od 4 miesiecy boli mnie z lewej strony brzuch, gdzies w okolicy luku zebrowego. Czasem ten bol opasa caly brzuch na tej wysomosci a czasem promieniuje do pachwiny i uda. Tomografia komputerowa wykazala kamien w lewej nerce okolo 1milimetra lekarz stwierdzil ze jest zbyt maly by dawac jakiekolwiek oznaki . Czasem tez w moczu pojawia sie krwinkomocz. Dostalam naproxen na miesnie plecow ze to bol od miesni. Biore nie widze poprawy dalej boli..ale nie czuje zadnego bolu gdy sie schylam bol raczej odczuwam gdzies w srodku . Czasem nasila sie po wypiciu kawy lub zielonej cherbaty. Prosze o pomoc

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wykonać badanie ogólne i posiew moczu. Być może objawy są spowodowane infekcją układu moczowego. Pozdrawiam!