Co może znaczyć ból głowy podczas schylania?

Mam od kilku tygodni problem podczas schylania boli mnie głowa . Jest to taki pulsujący ból. Pół roku temu miałam operacje wymiany zastawki komorowo otrzewnowej z powodu wodogłowia. Co mi może być i co powinnam zrobić? Mój lekarz na ostatnie wizycie kontrolnej lekarz mi powiedział że leczenie zostało zakończone i nie wiem co teraz zrobić ?

Do omówienie z Neurologiem leczęcym, pełna analiza wywiadu, wyników badań Czy są objawy osłabienia kończyn ?? Obraz MRI głowy do interpretacji klinicznej; do oceny pod kątem funkcjonalności . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , ocena aktualnego stanu Pacjenta, wywiadu, wyników badań. Jakie schorzenia współistniejące: nadwaga, żylaki, zła postawa, Nadciśnienie tętnicze, choroba wrzodowa? To ważne dla ustalenia optymalnego leczenia: farmakologicznego i rehabilitacji .
Może wrodzone wady kregosłupa? Ważne też tryb życia, aktywność, sporty, nastrój i sen... Pozdrawiam