Co może znaczyć ból karku?

Witam mam pytanie tydzien temu uderzyła mie kantowka w czolo a w tym momencie patrzylem do gory czolo przestalo bolec a boli mie czasami kark z tylu po bokach nieraz z przodu ponizej tej gulki czy moglem naciagnac miesnie jak posmaruje to przestaje a potem powraca

Lek. Paweł Szadkowski

Ból może wynikać z przebytego urazu, ale żeby wykluczyć inne przyczyny konieczne jest badanie lekarskie oraz w razie potrzeby badania dodatkowe. Może pan skonsultować się z chirurgiem ogólnym, a jeśli objawy są nasilone lub towarzyszą im objawy bólowe, udać się na SOR w celu pilnej diagnostyki.