Co może znaczyć ból kości twarzoczaszki z prawej strony?

witam proszę o pomoc w rozpoznaniu schorzenia bo już tracę nadzieję i chęć walki.Mój problem polega na bólu kości twarzoczaszki z prawej strony.Asymetria obejmuję kość jarzmową i policzkową prawą łuk brwiowy prawy policzek prawy jest opuchnięty oczodół siny ból kosci nosa także występuje po prawej stronie tak jkby rozrastająca się kość jazmowa ciągneła go za sobą.Dodam że w dzieciństwie miałem złamany nos i od tamtej pory regularnie sezonowo jesień-zima choruję na zapalenie zatok.Byłem u kilku lekarzy różnych specjalizacji tj.chirurg szczękowo-twarzowy/laryngolog/neurolog,przeszedłem szereg badań takich jak tomografia rezonans scyntygrafia. Po tych badaniach lekarze odkryli tylko podejrzenie neuralgii i przerost mięsnia żwacza własnie z prawej strony. Aproblemem jest ból kości i asymetria tych kości.Proszę gorąca o pomoc. Męzczyzna 35 lat

Był Pan konsultowany przez wielu specjalistów, Przeprowadzono liczne badania specjalistyczne. . Bóle twarzoczaszki miewają bardzo złożoną etiologię : tło zapalne, zwyrodnieniowe, bóle neuropatyczne, dodatkowo podłoże stresowe, emocjonalne, częściowo wtórne do przewlekłych dolegliwości bólowych Dlatego potrzebna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników; pełna kompleksowa ocena stanu zdrowia, współistniejących schorzeń i problemów, trybu życia, nastroju, snu. W leczeniu należy uwzględnić różne aspekty schorzenia, różne leki.
Pozdrawiam i zapraszam