Co może znaczyć ból pleców i guz po upadku?

W pracy spadłem z ok 1-1,5m na schodek dolna częścią pleców bardziej prawa strona ból lekki czuje jak wchodzę po schodkach i biore prawa nogę do gory na stopień, aha jeszcze po kilku godzinach pojawił sie guz, i nie wiem czy to normalne bo nie spotkałem sie nigdy z guzem na lędźwiach jak dotykam to boli. Pozdrawiam i z gory dziekuje

Lek. Paweł Szadkowski

Być może wytworzył się u pana krwiak. Konieczne jest badanie. Sugeruję udać się do chirurga ogólnego.