Co może znaczyć ból prawej gałki ocznej?

witam od kilku dni czuje w prawym.oku ból gałki ocznej przy patrzeniu w górę lub na boki odczuwam też swędzenie powieki ...badanie komputerowe u okulisty nic nie wykazało wszystko jest w najlepszym porządku ...żadnych zmian w oku nie mam żadnego zaczerwienienia urazu też nie miałam ...ból prawego oka odczuwam raz na jakiś czas...co może być przyczyną ? dziękuję...

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam oznaczyć stężenie hormonów tarczycy (TSH, fT4, fT3), gdyż patologia oczodołu, która rozpoczyna się od zagałkowego bólu oka i jego zwędzenia, często związana jest z chorobą Gravesa-Basedowa, która stanowi najczęstszą przyczynę nadczynności tarczycy. Badania bez problemu wykona pani w poradni lekarza rodzinnego. Pozdrawiam i życzę zdrowia.