Co może znaczyć ból w miejscu blizny po operacji resekcji jelita cienkiego?

Witam Córka lat 7 jest po operacji resekcji jelita cienkiego w pierwszej dobie życia. Od 2 lat trenuje akrobatykę. Po przerwie wakacyjnej wróciła do treningów. Po intensywnym rozciąganiu boli ją miejsce blizny. Czyjest to powód do niepokoju? Moze wykonać USG?

Lek. Paweł Szadkowski

Gdyby ból nie ustępował, proszę udać na wizytę do pediatry, który zbada córkę i ewentualnie zleci badanie obrazowe.