Co może znaczyć ból w pachwinie u mojego taty?

Witam , mojego tatę boli w lewej pachwinie. Mowi ze ma pogrubienie tej pachwiny .Na USG jamy brzusznej nic nie stwierdzono. Wszystkie narządy pracują prawidłowo. Lekarz dał skierowanie na podstawowe wyniki krwi i moczu Jeszcze ich nie mamy ale mimo tego niepokoi mnie ta sytuacja . Proszę o poradę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli w badaniach zleconych nie zostanie postawione rozpoznanie to radze skonsultować się z urologiem. Pozdrawiam.