Co może znaczyć ból z lewej strony od jajnika do pleców?

Czy przy Cytologii II , wypalaniu kłykcin kończystych azotem, dobrych wynikach morfologii, usg jamy brzusznej i usg dopochwowym lekarz ginekolog mógł coś przeoczyć? Od paru miesięcy odczuwam ból z lewej strony , od jajnika do pleców ból jest ciagły i trwa nieraz kilka dni , mam zaparcia... Na badaniu ginekologicznym palpacyjnym odczuwałam tak silny przeszywający ból z lewej strony od jajnika aż do uda ... Lekarz nic nie wyczuł zrobił usg tez nic nie wykazało. Prosze o pomoc bo ból trwa nadal...

W USG nie widać wszystkiego, w przypadku długo utrzymującego się bólu trzeba rozszerzyć diagnostykę. najlepiej TK jamy brzusznej o ile jest potrzeba. Proponowałabym iść do lek. rodzinnego.Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.