Co może znaczyć brak miesiączki?

Miesiączka spóźnia mi się 7dni, test ciążowy negatywny. Poszłam do lekarza, torbiel bardzo niepokojąca na lewym jajniku. Zalecił luteinę pod język 4 razy dziennie oraz test ROMA. Biorę luteinę 4 dzień, okresu nie ma. Konsultowałam się z wynikami z innym emerytowanym profesorem ginekologii, jednak przez brak odczytów z USG mógł powiedzieć mi tylko ze wyniki testu ROMA są w miarę. Kiedy powinnam się zgłosić do lekarza? Lekarz prowadzący powiedział tylko, ze po miesiączce. Jestem tak zdenerwowana, ze najchętniej poszłabym już jutro z rana. Ale czy to coś da?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zgłosić się do swojego ginekologa po upływie 7 dni od rozpoczęcia leczenia, jeśli okaże się ono nieskuteczne. Należy oczywiście zabrać ze sobą wyniki badań. Pozdrawiam!