Co może znaczyć brak okresu i ból jajników przy negatywnych testach ciążowych?

Witam, 27 września kochałam się z mężem. Nie doszedł we mnie tylko wyszedł przed wytryskiem. 8 pzdziernika powinnam dostać okres ale spóźnia się już 13 dni. Tydzień po wpowiedziane miesiączce zrobiłam pierwszy test ciążowy który wyszedł negatywny. Uznałam ze może być za wcześnie tak wiec 19 października zrobiłam drugi test oczywiście negatywny. Mam również lecie na mocz i momentami ból jajników. Co może być przyczyna. Dodam ze cykle miałam regularne chociaż ostatni okres spóźnił się również 6 dni.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję dla pewności wykonać test bHCG z krwi, który potwierdzi, lub wykluczy ciążę z większą pewnością. W przypadku negatywnego wyniku wskazana będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!