Co może znaczyć częste odbijanie?

Witam.mam czeste odbijanie nawet gdy nie spozywam posilku jest to bardzo uciazliwe rowniez mam takie uczucie jak mowia motyle ale nie w brzuchu lecz w zoladku i tez bardzo mi to dokucza co moge stosować aby te dolegliwosci ustapily.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy mogą nasuwać podejrzenie choroby refluksowej przełyku. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości i ukierunkowania w razie potrzeby dalszego postępowania.