Co może znaczyć częste oddawanie moczu, ból brzucha, problemy z oddychaniem i osłabienie?

Dodam iż wykryli mi tarczyce tsh 4.499,mam już dość tego wszystkiego siusiam co 15 minut z moczem niby wporzadku co rano wstaje boli mnie brzuch sprawy ginekologiczne niby wporzadku w środę mam jeszcze test na oddychanie nadanie trwa 3 h ,mam problemy z oddychaniem duszności tarczyca ok z sercem ok badałam się mam tylko wypadalnosc płatka trójdzielnego ale lekarz stwierdził taka moja uroda ...myśle nad kolonoskopia i gastroskopia bo czasami mnie dusi w krtani w klatce rozrywa mnie pod płucami ,badania miałam porobione jamę brzuszna tez ale boli mnie nerka cZuje czasami ,do tego spalonym do 12 a w nocy nie spalonym do 3,biorę lek trittico i eutrocyt na tarczyce jakoś tak ,często mam rozwolnienie ,osłabienie jestem senna rozdrażniona i żyć mi się noe chce Pomóżcie bo Co lekarze tutaj myślą chyba ze wyolbrzymiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się ze wszystkimi dotychczasowymi wynikami i bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne