Co może znaczyć dość wzdęty brzuch i lekki ból podbrzusza?

Witam .. od jakiegoś czasu mam dość często wzdety brzuch ( uczucie ciężkości jakby miała mi coś za chwilę peknac) i lekki ból w dole podbrzusza jednak najbardziej martwi mnie to że odczuwam bol podczas stosunku i nie jestem w stanie wspólzyc z partnerem..

Proszę pójść w pierwszej kolejności do ginekologa na badanie. Konieczne USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.