Co może znaczyć krwawienie przy wypróżnianiu?

Od 2 tygodniu przy każdym wypróżnieniu krwawię,są skrzepy. Dostałam czopki robione że sterydem. Dostałam też skierowanie na kolonoskopię. Chciałabym jak najszybciej mieć to badanie za sobą.Jednak nie dopytalam Rodzinnej czy wpierw muszę przestać krwawić aby mogli zrobić badanie. Dodam że krwawienia wracają od 2 lat.Ostatnie podobne było pół roku temu i czopki z tym samym składem co obecnie wyleczyły. Póki co 4 dni biorę czopki 1/doba i nie ma poprawy a mam 12 czopków. Dodam że bolą mnie plecy .Jest to ból w połowie pleców i odcinek lędźwiowy. Cokolwiek zjem to jakby puchło w w brzuchu od razu wdecie.Brzuch nie boli i jelita też. Nie chudnę acz ostatnie 2 lata przytyłam 10 kg. USG brzucha czysto.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie musi Pani czekać z kolonoskopią aż krwawienie ustanie. Powinna Pani jak najszybciej wykonać badanie, ponieważ w tej sytuacji to badanie jest prawdopodobnie najbardziej wartościowe i być może pomoże w postawieniu diagnozy.