Co może znaczyć męczący suchy kaszel u dziecka?

Witam. Mam pytanie.. Mój synek ma 9 miesięcy.. Jakiś miesiąc temu dostał katar(sama woda) po tygodniu kaszel z flegma... Chyba dwa tygodnie męczyła ta flegma. Bylismy u lekarza ale niw dał antybiotyki Ani nic. Bo wszystko był ok. Dostaliśmy flegamine witaminę C i syrop dextursan. Ale od tamtej pory ciągle męczy go mocny suchy kaszel., "ciągle" przede wszystkim w nocy jak śpi.. no i w dzień jak śpi.. więc zaraz się budzi .. czasem aż tak słychać jakby coś mu tam siedziało.. I teraz moje pytanie co robić dalej ?? Skoro lekarz nic nie wykrył i wszystko było ok.. To skąd ten męczący suchy kaszel. Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest konieczna wizyta u pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć