Co może znaczyć miękki ruchomy guzek na piszczeli?

Mam 28 lat. Jestem mamą 3 dzieci najmłodsze ma 3 miesiące i karmie piersią. Mam od roku bóle nóg teraz się nasilily to ból od kolan do stopy rok temu wykrecilam kolano źle ustalam. Ale wróciło na swoje miejsce więc w związku z ciąża nic z nim nie robiłam. Na pszczeli wyczuwalny mam miękki ruchomy guzek chyba żyła jakąś która boli jak długo naciskam tak samo nad kostka jakby bolały mnie żyły dodam że mam żylaki. Byłam. U ortooedy w marcu bo panicznie boję się raka stwierdził że to nie rąk a że mam jakoś chrząstki luźne dodam że badanie było tylko ręczne bez żadnych większych diagnostyk. Morfologia mam ok już z tych wmawianych chorób nawet robiłam rezonans głowy też ok. Proszę podpowiedź ie czy to rąk czy żylaki.

Wątpię w obecność raka po Pani opisie zmiany oraz badaniu przez ortopedę. Jeśli dokładnie chce Pani stwierdzić czym jest ta zmiana wystarczające powinno być badanie USG, które na pewno określi czy jest to żylak czy raczej jakaś inna zmiana.