Co może znaczyć moje przygnębienie?

Dzien dobry, Mam pytanie czy da mi sie jeszcze jakos pomoc. Ciagle jest mi smutno. Co jakis czas tne sie. I mam zle mysli. Mam. 22.lata.

Dzień dobry,
Z tego krótkiego opisu wnioskuję, że problem musi być poważny. Obecne objawy mogą np. wskazywać na początki depresji. Na podstawie tak małej liczby informacji nie mogę jednak wypowiadać się na temat diagnozy. Doradzam wizytę konsultacyjną u psychologa psychoterapeuty, gdyż najprawdopodobniej potrzebna jest terapia. Ciekawi mnie to, co takiego niedobrego dzieje się w Pana życiu lub w Panu samym, że dopuszcza Pan się samookaleczania. Zastanawia mnie także co oznacza stwierdzenie, że ma Pan złe myśli. Sądzę, że może Pan sobie bardzo pomóc korzystając z terapii. Pozdrawiam serdecznie