Co może znaczyć nadmierne pocenie się tyłu głowy i karku?

Mam 72 lata. Bardzo mocno poci mi się tył głowy /że aż niekiedy kapie/kark, za uszami/ i to bez względu na temperaturę powietrza, także gdy jest mróz.Proszę o radę.Wyniki badan są dobre /tarczyca/.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne