Co może znaczyć opuchlizna i ropienie oczu?

Dzien dobry, Borykam sie juz o dluzszego czau (7 tygodni) z infekcja powiek. Diagnozowalo mnie i leczylo dwoje okulistow. Wedlug ostatniego mam gradowke ze stanem zapalnym. Probowano usunac guzki (jest ich wiele) operacyjnie jednak po tygodniu od zabiegu powieki ponowie spuchly. Stosuje masci, krople do oczu a ostatnio rowniez antybiotyk doustny Tetralysal- niestety bez rezultatow. Oczy w dalszym ciagu ropieja, sa mocno czerwone i opuchniete. Blagam o pomoc bo to staje sie nieznosne....

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się ponownie z okulistą, aby wdrożył on leczenie przyczynowe.