Co może znaczyć osłabienie, niskie ciśnienie i ból węzłów chłonnych?

Witam, Od dwóch dni czuje się bardzo osłabiona. Moje serce bije co ok, 2-5 mínut troszkę wolniej przez chwilkę i wraca do normy ale w tych momentach obraz rusza mi się przed oczami. Mierzylam kilka razy cisnienie w ciągu tych dwóch dni. Wynosi ok 81/52. Byłam z tym już kiedyś u lekarza ale kazał się nie przejmować niskim ciśnieniem. Obecnie jednak utrudnia mi to życie. Zwłaszcza że mam małe dziecko którym muszę się zająć a czasem mam wrażenie że mogę zemdlec. Ok. Dwa tygodnie temu zaczęła się u mnie goraczka. Wciagu dnia 38,5 w nocy nawet do 39,5. Ustąpiła dwa dni temu towarzyszył temu ból szyi, chyba węzłów chłonnych aż pod pachami. Byłam u lekarza jednak Pani doktor stwierdziła że wszystko u mnie w porządku. Mam też astmę po ciąży. Już dwa lata. Czasem nie czuje smaków i zapachów. Chyba w wyniku alergii. Mieszkam w Islandii jednak tutejsi lekarze nie zamierzają zrobić jakichkolwiek badań. Więc nie wiem do końca czy powinnam nalegac czy jednak im zaufać i żyć tak jak do tej pory. W sumie to już się nawet przyzwyczaiłam choć czasem jest ciężko. Ogólnie w dni kiedy cisnienie jest wyższe i nie napada mnie atak kaszlu czuje się świetnie.

Jeśli te objawy trwają od kilku dni to może rzeczywiście badania dodatkowe nie są konieczne. Proszę zwiększyć ilość wypijanych płynów do 2,5 - 3 litrów na dzień . Jeśli objawy trwały by dłużej niż 2 tygodnie to warto wykonać badania laboratoryjne : morfologia, OB , TSH , potas , sód , ALT, kreatynina, mocz badanie ogólne.