Co może znaczyć plamienie oraz ból podbrzusza?

Wczoraj robiłam beta hcg wyszła mi 18.Wieczorem dostałam plamienia A dziś dostałam tak jak okres.Boli mnie delikatnie podbrzusze A w krwi zdarzają się strzępy.Co to oznacza ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pani zgłosić się do ginekologa w celu wykluczenia różnych ostrych stanów, w tym poronienia. Oczywiście nie każde krwawienie we wczesnej ciąży oznacza poronienie, ale wymaga to weryfikacji przez lekarza.