Co może znaczyć podrażnienie i ból oka?

Podraznione oko. Bylam u okulisty poniewaz czesto boli mnie prawe oko, mam peknieto naczynko ktore jest czesto czerwone i czesto mnie boli. Okulista sprawdzil i powiedzial ze wszystko jest ok. Zrobilam badanie krwi i usg tarczycy tez jest wszystko ok. Gdzie szukac dalej problemu?? Maluje sie, uzywam podkladu i pudru, oczy nie maluje czy jest to problem ze te oczy mnie bola?? Gdy jest wiatr lub zimno tez mnie bola. Jak jeszcze sprawdzic dlaczego bola mnie oczy??

Jeżeli okulista nie widzi problemu badając Panią, to niestety nie pomogę, poza zaleceniem stosowania kropli nawilżających bez konserwantów. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.