Co może znaczyć silne krótkotrwałe uczucie w uszach?

Silne krótkotrwałe kłucie w uszach? Witam, mam krótkotrwałe kłucia w uszach od kilku lat. Prawdopodobnie stało się to od nadmiernego słuchania głośnej muzyki i rozmów telefonicznych. Odstawiłem słuchawki na 2-3 lata. Przez telefon staram się rozmawiać na głośnomówiącym bo moje uszy nie znoszą już częstotliwości z telefonu. Używam też słuchawek do muzyki sporadycznie ale silne i bardzo nieprzyjemne ukłucie nadal się pojawia (trwa to może pół sekundy ale jest przeszywające aż odechciewa się wszystkiego). Laryngolog zajrzał do uszu i nic tam nie widział podejrzanego. Rozłożył ręce i wypisał mi jakiś lek, który nie pomógł. Czy ten ból kiedyś mi ustąpi? Co powinienem zrobić? Jestem załamany bo uszy są mi potrzebne do tworzenia muzyki:(

Lek. Paweł Szadkowski

Może pan wykonać badania audiologiczne i ponownie skonsultować się z laryngologiem. W pewnym zakresie lekarz neurolog również mógłby panu pomóc, chociaż wygląda to na przypadek laryngologiczny.