Co może znaczyć taka biała plama na czole?

Jakiś czas temu pojawiła się u mnie biała plama na czole. Dodatkowo są też siwe włosy. Przeszłam badania i wszystko jest w porządku zdaniem lekarza. Czy jest szansa aby w jakiś sposób to zniwelować?

witam niestety przez internet nie jestem w stanie określić czym jest wspomniana biała plama

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.