Co może znaczyć taka konsystencja mojego stolca?

Żółto-złoty luźny stolec. Witam. Od kilku miesięcy zmagam się z problemem dotyczącym koloru i konsystencji mojego stolca. Niemal przy każdym wypróżnianiu mój stolec jest dość luźny a jego kolor jest jasno-żółty. Nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Jem w zasadzie wszystko a mój tryb życia jest ruchliwy, chodzę na treningi siłowe 4-5 razy w tygodniu. W grudniu ubiegłego roku trafiłem do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego. Zrobili mi morfologie obiegową która była w normie, oprócz lekko podwyższonego CRP. Zostawili mnie tam pod kątem obserwacji na 4 dni. Dodatkowo miałem 2 razy USG jamy brzusznej które nic nie wykazało, i porobione wszelkie enzymy wątrobowe wraz z amylazą. Wszystko w normie. Co może mi dolegać i jak sobie z tym poradzić??

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, wgląd w wyniki badań laboratoryjnych. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.