Co może znaczyć takie bolące dziąsło po wizycie u stomatologa?

Dzień dobry, po ostatniej wizycie u stomatologa moje dziąsło przy górnej lewej 7 wygląda jak dziura... Strasznie boli. Nie jest to białe jest czerwone i widać korzeń zęba :( w tym miejscu była wbijana igła ze znieczuleniem. Robię płukanki z szałwi i rumianku i stosuje preparaty na afty , niestety nic to nie pomaga i wygląda to coraz gorzej.

Proszę pilnie zgłosić się do stomatologa. Zdarza się, że podczas wstrzykiwania znieczulenia, następuje rozerwanie ściany naczynia igłą i w tym miejscu pojawia się krwiak. Zwykle ustępuje on samoistnie. W przypadku opisywanych przez Panią objawów bólowych konieczna jest wizyta u lekarza dentysty.
Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl