Co może znaczyć takie pogorszenie nastroju?

Witam od dłuższego czasu borykam się z problemem , mam problemy z spaniem z rana jak wstaje dostaje napadu płaczu ,nic mi się nie chce ograniczyłam kontakt z rodziną i rówieśnikami , ostatnio po kłótni z parterem miałam myśli samobójcze , na szczęście to przeszło ale nie pokoi mnie to proszę o poradę

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychiatry, gdyż mogą to być początki depresji. Ze względu na nasilenie objawów i obecność myśli samobójczych najlepiej byłoby, gdyby odbyła ją Pani w najbliższym czasie gdyż farmakoterapia z pewnością złagodziłaby objawy. Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pani do specjalisty i wszystko się wyjaśni.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/