Co może znaczyć ten ból uda i duszności?

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie od paru dni boli mnie udo po prawej stronie jak chodze leze na plasko bol ciagnie sie do pachwiny do tego dochodzi jeszcze duszność czasami musze lapac buziom powietrze i czy ciśnienie /100 jest dobre bylam u lekarza ktory twierdzi ze mam sie nie przejmować

Dzień Dobry Pani:)

Do rozważenia kontrolna/bezpośrednia konsultacja diagnostyczna pod okiem Psychologa.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605