Co może znaczyć ten mały guzek pod skórą na sutku?

Mam mały guzek tuż pod skórą przy zewnętrznej stronie sutka. Guzek bardzo delikatnie wystaje na zewnątrz i ma około 3 milimetrów. Nie boli przy dotykaniu. Co to może być? Czy może to być brodawka łojokotowa i czy należy zgłosić się z tym do lekarza?

Szanowny Panie bez badania nie jestem w stanie tego stwierdzić. Proszę udać się do lekarza rodzinnego