Co może znaczyć ucisk w głowie i nudności?

Dzień dobry od kilku dni boli mnie głowa jak bym miała jakiś ucisk A zwłaszcza od strony skroni nie mam apetytu mam czasami ochotę wymiotować i czasami żołądek mnie boli

Ból głowy z towarzyszącymi nudnościami jest niepokojącym objawem chyba że wcześniej były podobne objawy i jest to migrena. Jeśli nie to wskazana jest konsultacja z lekarzem, należy sprawdzić ciśnienie tętnicze . Być może należy wykonać badania laboratoryjne w tym test ciążowy i być może CT lub MR głowy.