Co może znaczyć ucisk z tyłu głowy i karku?

Witam mam problem tego typu że czuje ucisk z tyłu głowy jakby na końcu szyi byłem u lekarza dostałem tabletki na arytmie i od czasu brania tych tabletek właśnie się ból głowy i karku zaczal po śnie wszystko jest ok do 30 minut później puls głowy i ucisk powracają co to może być ?

Może trzeba sprawdzić wartość ciśnienia tętniczego, poza tym nie wiem jakie leki Pan otrzymał. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.