Co może znaczyć większe prawe jądro od lewego?

Dzień dobry. Proszę o bardzo szybką odpowiedź. Byłem u urologa ponieważ moje prawe jądro było większe od lewego i czułem tak jakby pod nim że coś jest nie tak. Lekarz przepisał mi antybiotyk i jakieś czopki. Zakupiłem antybiotyk brałem go i nic i nie pomógł. Zgubiłem receptę i nie zakupiłem czopków. Po paru miesiącach wstaje dzisiaj rano a czuje że coś jest nie tak, jądro jest jeszcze dużo większe a jutro mam ważną imprezę. Co robić i czy mogę się jutro napić alkoholu?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli jądro powiększyło się w krótkim czasie, to jest to niepokojący objaw, który wymaga ponownej wizyty u urologa. Jeśli chodzi o alkohol, to raczej nie ma przeciwwskazań. Pozdrawiam!