Co może znaczyć zaczerwieniona, sucha i szorstka skóra na karku za uchem?

Witam mam na karku (szyji) i za uchem zaczerwieniona sucha,szorstka skora ktora swedzi. Smarowalam masacia Advantan po czasie kolor czerwonuly przyblakl zrobil sie jakby jasny braz. Co to moze byc ? Dodam ze stosuje eurythox 25 mg na lekka niedoczynnosc tarczycy od miesiaca. Z tym ze przed stosowaniem eurythoxu tez mialam taka sytuacje . Prosze o pomoc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.