Co może znaczyć zbrązowienie skóry po peelingu PQ AGE?

Witam, kilka dni temu miałam robiony peeling pq age, wcześniej cosmelan, I dopiero co odstawilam krem. Skóra po pq age zeszła mi płatami, czego się nie spodziewałam. Pojawiła ssie piękna różowa skóra, wczoraj po 4 dniach od zabiegu użyłam pudru, dziś skóra wygląda na zabrazowiona, wątpię by hiperpigmentacja wróciła tak szybko. Teraz się nawilżam. Co to może być, może ciągle mikro złuszczanie? Pozdrawiam

Dzień dobry, każda skóra po zabiegu reaguje inaczej. Efekt łuszczenia skóry nie zawsze występuje u każdego, na efekt łuszczenia wpływa kilka czynników i nie znaczy to, że zabieg został źle wykonany czy jest to efekt nie pożądany. Nie napisała Pani po jakim czasie od zabiegu cosmelan wykonany został zabieg pq age,. Na te chwile proszę regenerować skórę i dać jej czas na odbudowanie. W tej chwili jest jeszcze za wcześnie, aby co koliwek stwierdzać.

pozdrawiam