Co może znaczyć zgrubienie na żebrze?

Witam robiłam rzeswietlwnie klatki ponieważ wyczuwam zgrubienie na Zabrze. Wyszło mi rozdete zebro czwarte. Co to może oznaczać. Dodam że 8 lat temu po rzeswietlwnie kl.p wyszło że to zebro było pekniete, choć nie przypomina sobie bym kiedykolwiek miała jakiś uraz. Odczuwam bił przy dzwiganiu i podnoszenie ręki. Z moich obserwacji wynika że od ośmiu lat to zgrubienie jest takie samo i nie urosło. Czy może to być taki zrost po zlamaniu???

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka, proszę zgłosić się do lekarza ortopedy

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.