Co można podać 3-miesięcznemu dziecku na kaszel?

Witam. Mój syn ma 3 miesiące ,od tygodnia męczy go kaszel .Nie gorączkuje i jest w miarę spokojny .Lekarz przepisał flegamine i inchalacje. łecz minął tydzień i kaszel nie ustępuje.Co mogę podać tak małemu dziecku. Pozdrawiam MAMA.

Kaszel jest nadal mokry, z odrywanie wydzieliny? jeżeli tak to flegamina jest dobrym leczeniem.
Jeżeli zaś kaszel jest suchy - od 2mż można podawać dziecku krople przeciwkaszlowe Sinecod.
Proponuję ponowną wizytę u lekarza celem konsultacji