Co można powiedzieć o moich wynikach?

Pytanie do kardiologa We wrześniu z bólem w klatce piersiowej znalazłam się w szpitalu. Lekarze orzekli że to był zawał serca ale nie wiem nic więcej, być może to tylko chwilowe niedotlenie brak elektrolitów lub.... Mam elektrokardiogram ale nie mam możliwości aby go przesłać więc podaję wyniki STJ level 1 (-0,24mm), 2 (-0,86mm), 3 (-0,54mm), aVR (0,59mm), aVL (0,16mm), aVF (-0,72mm), V1 (0,56mm), V2 (0,52mm), V3 (0,36mm), V4 (-0,32mm), V5 (-0,75mm), V6 (-0,65mm) Proszę o interpretację wyników o ile to jest wystarczające.

Szanowna Pani, taki wynik jest niewystarczający, musiałbym mieć wynik badania przed sobą