Co można wywnioskować z objawów, takich jak ciągłe zmęczenie, brak zdecydowania na jedzenie i ciągłe poczucie smutku?

co można wywnioskować z objawów takich jak ciągłe zmęczenie brak zdecydowania na jedzenie i ciągłe poczucie smutku i takiej dogłębnej pustki, a tak żę brak chęci do życia tz. że nie ma ochoty się gdzieś wyjść na spacery, do pracy ciągle bym siedział w domu i nic nie robił tylko spał co to może być??

Dzień dobry!

Nie jest możliwe postawić żadnej diagnozy zaburzeń życia psychicznego bez osobistego kontaktu, na podstawie skąpych informacji. Dla diagnozy (np. stanu depresyjnego) konieczna jest także większa wiedza o dotychczasowej historii życia.
Należy także skontaktować się z lekarzem, aby wykluczyć przyczyny czysto medyczne, np. zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam!

Pierwszym skojarzeniem jakie nasuwa się po Pana opisie jest depresja. Jednak informacje które Pan przedstawia nie są wystarczające aby w pełni zdiagnozować ten problem. Aby dokonać prawidłowej diagnozy sugeruję udać po konsultacje do psychologa lub psychiatry,

http://www.gabinetzmian.pl