Co można zrobić, aby przywrócić symetrię?

Witam, po ściągnięciu aparatu ortodontycznego moje zęby zakłócają symetrię twarzy tzn. linia pośrodkowa między jedynkami wychodzi jakieś jakieś 4mm w prawą stronę od środka twarzy i nie wygląda to dobrze. W trakcie leczenia ortodontycznego usunięto mi z prawej strony górną czwórkę, natomiast po prawej stronie zostały wszystkie zęby. Wg mojej ortodontki wszystko jest w porządku tyle że obecnie mam uśmiech z boku twarzy i jestem zrozpaczona, gdyż wcześniej przed założeniem aparatu linia ośrodkowa zębów górnych wypadała dokładnie na środku twarzy. Czy można coś jeszcze zrobić, aby przywrócić symetrię jedynek tak aby linia pośrodkowa tych zębów wypadała mniej więcej w linii pionowej od przecięcia nosa?  37 lat

Wymaga to dokładnej diagnozy asymetrii czaszkowo-zgryzowej, stanu stawów skroniowo żuchwowych, ewentualnej wady postawy. Wtedy można określić co i jakimi metodami można u Pani zrobić. Pozdrawiam