Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co na blizny na policzkach?

witam mam na imię Ilona.piszę ponieważ mam problem z bliznami po trądziku które są umiejscowione na policzkach.proszę o radę.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Dzień dobry,

Skutecznym rozwiązaniem na blizny potrądzikowe są zabiegi laserowe (polecam laser frakcyjny Co2). O ilości zabiegów decyduje lekarz podczas konsultacji. Laser spłyca blizny przez co są mniej widoczne oraz poprawia strukturę skóry.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu blizn i skóry lekarz dobierze odpowiednie metody lecznicze.Zazwyczaj stosuje się zabiegi laserowe lub peelingi medyczne

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Jest kilka możliwości w zależności od głębokości zmian i ich ilości. Można zastosować zabieg laserowy, np. laserem CO2, można zastosować dobry średniogłęboki peeling, np. TCA, Perfect Peel albo skorzystać z nowej metody: urządzenia Plexr (plazma). Dobrać zabieg powinien z Panią lekarz, który oceni stan Pani skóry.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy