Co na katar u rocznego dziecka?

witam,moja roczna coreczka juz 8 dni ma katar taki ciagnacy sie czy moze mi pan pomoc co najlepsze jest na katar,tymbardziej ze coreczka siedziala juz dwa tygodnie w domu a odoniedzialku musi isc do zlobka,bardzo prosze o porade,pozdrawiam serdecznie
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Najlepszym preparatem na katar u rocznego dziecka będzie preparat soli morskiej przeznaczony dla dzieci. Jeśli taki preparat nie przyniesie oczekiwanych efektów lub dołączą się inne niepokojące objawy, wskazana będzie konsultacja u lekarza pediatry.