Co na kolki i wzdęcia u 7-tygodniowego dziecka?

Dzień dobry, w jaki sposób można pomóc 7-tygodniowemu niemowlakowi, który najprawdopodobniej ma kolki i wzdęcia. Stosowałam już wszelkie dostępne preparaty, typu Debridat, Dicoflor, Biogaia, Sab Simplex, okłady na brzuszek z ciepłej pieluszki. Nie pomaga noszenie na rękach, przytulanie.

jeśli jest karmione piersią to w diecie swojej wyeliminować proszę produkty mleczne - może będzie lepiej, poza tym żeby ulżyć w kolkach nosić trzeba w pozycji fasolki i kołysać w górę i w dól ale w dół szybko jakby miało dziecko upaść a w góre delikatnie powoli.