Co na krostki na nogach?

Jak pozbyć się niewielkich , czerwonych krostek na nogach , w szczegolnosci na udach , które wyglądają jak te tóż po goleniu , ale w przeciwieństwie do nich , nie chcą same zniknąć ?

Najskuteczniejszą metodą pozbycia się trwale owłosienia jest epilacja laserowa. Jesli problem pojawiających się krostek nie dotyczy tylko sytuacji po goleniu, proponuję skonsultować się z dermatologiem. Skórę po depilacji należy dobrze natłuszczać, w razie wrastania włosków niezbędny jest regularny peeling.