Co na mokry kaszel dla 5-latka?

Proszę mi powiedzieć czy mozna podawać 5-letnie u dziecku na kaszel mokry jednocześnie syrop Pulneo oraz syrop Ambroksol? Z góry dziekuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Nie ma konieczności podawania dwóch syropów jednocześnie. Proszę ograniczyć się do jednego z nich. Oba będą miały porównywalny efekt.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.