Co na potówki w lecie?

Witam, mam 24 lata i mam problem z potówkami, kiedy robi się gorąco wyskakują na plecach i brzuchu i stąd moje pytanie co mógłbym zrobić żeby się nie pojawiały i co zrobić żeby zniknęły jak już się pojawią?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji polecam preparaty na nadmierne pocenie się. Walka z tym przykrym problemem jest trudna i często pozostaje jedynie leczenie objawowe. Pomocny jest także talk kosmetyczny.