Co na powracającą opryszczkę?

witam obecnie dokucza opryszczka miewam ja tylko bedac w pracy w niemczech jestem opiekunka a poniewaz wiekszosc roku pracuje jest to meczace jedna ledwie sie zagoi wychodzi nastepna leki ktore biore to betaloc MGB6 romazic obecnie do tego biore raz dzienniewitamine c co powinnam zazywac jakie leki aby nie powtarzala sie opryszczka Bozena

Skuteczną terapią zapobiegającą nawrotom opryszczki jest kuracja inozyną dostępna na receptę, która stosuje się przez 7-10 dni, z przerwą miesięczną, następnie kurację się powtarza jeszcze dwukrotnie. Zalecam udanie się do lekarza rodzinnego, który rozpisze schemat kuracji i wypisze lek.